Jak usprawnić funkcjonowanie magazynów oraz pracę przy kompletacji zamówień? Nasze manipulatory przemysłowe umożliwiają chwytanie kartonów i innych przedmiotów, dzięki czemu można je z łatwością zdjąć z regałów i załadować na paletę. Jedno urządzenie na suwnicy obsługuje około 30 metrowy odcinek na wysokości do około 3 metrów.

Manipulatory podciśnieniowe usprawniają także szereg procesów produkcyjnych, a w tym: transport elementu do obróbki i surowca do zbiornika, pakowanie gotowego produktu oraz jego paletyzację. Nasze urządzenia zwiększają komfort i wydajność pracy w każdym zakładzie. Pozwalają na szybkie i sprawne przenoszenie ciężkich przedmiotów między stanowiskami roboczymi. Już dziś poznaj szczegóły naszej oferty.
Manipulatory mobilne w wersji dostosowanej do pracy w kontenerze usprawniają załadunek i rozładunek kontenerów. Umożliwiają operatorowi załadowanie kolejnych kartonów na paletę, skąd zostanie zabrana wózkiem widłowym, a następnie wymieniona na pustą. W ofercie są również przestawne żurawie i manipulatory mobilne przeznaczone do pracy w magazynach czy centrach dystrybucyjnych.